KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15538046

nr 1553 8046

Joan van Anck. Signerad, hustak. Olja på duk, 66x75 cm, yttermått inklusive ram: 74x83 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:42:28

28/7 12:12:18 1      Vinnande bud